Full Diamond Obraz 5D DIY Výšivky Náměstí Vrták Leopard Home Dekor Umění, Řemesla A Šití, Vyšívání Kříž Steh Crpsen

Nový produkt

1 ks

Skladem

132.51 Kč

Přidat na seznam přání

Sdílet

Více informací

Krok 1 :korálky v číselném pakety odpovídat barvu grafu na straně výkresu. Umístit několik stejných číslovaných korálky v plastovém zásobníku;

Krok 2 :Vezměte si "Pero" a dab-na konec se lepí (červené Pevné Lepidlo) na náměstí bloku;

Krok 3 : pak vyzvednout korálek "Pero";

Krok 4 : Držet odpovídající diamanty a pak držet diamanty na odpovídající číslované plátno;

Krok 5 : zbytek diamanty mohou být ventil vaku;

Krok 6 : Použijte knihu nebo vaše ruce, aby stiskněte diamanty, aby bylo zajištěno, že je statečnost. Whenfinished, rám je tím, sklo nebo dřevěný rám a pověsit na váš domov jako dekorace ozdoby.

Pokud máte stále problémy, prosím, e-mail a my vám pomůžeme vyřešit to okamžitě.

Tipy : Protože výrobek je ruční vrtání metodou, byly tam mohou být některé chybějící diamanty. Pokud taková situace nastane, prosím kontakty na nás. Odpovíme vám do 24 hodin, dokud nebudete spokojeni.

Nyní užijte si šťastný čas!

Máme za sebou 15 let pryskyřice vrtání, před vstupem do diamond malování průmyslu.děláme profesionální zahraničního obchodu ,máme velmi bohaté bradawl výrobní zkušenosti a tento rok jsme se zaměřili na výrobu hotových výrobků a pryskyřice vrtaného výhodu, dělat nejlepší kvalitu zákazníků, prodej, použití jejich nejvíce stabilní diamond malování dodavatele, musí to být náš největší!

O Fotografii Vlastní, To je opravdu populární a módní vlastní, co na fotografii, kterou chcete udělat diamond malování, jako je vaše rodina nebo vlastní portrét, svatební fotografie, fotografie z cestování, domácí zvířata, a krásné scenérie a ect. Pak můžete DIY vlastní foto s rodinou, a nakonec dal ji do rámu na zdi vašeho domu, nebo dát ji ostatním jako jedinečný a nezapomenutelný dárek! Stačí zadat objednávku a zaslat své fotografie na nás, a my vám perfektní diamant, výšivky na žádné fotografii, kterou chcete! Po vašem úspěšném zaplacení,budeme dodávat zboží do 1-3 dnů ,vaše zboží vám obvykle dorazili v 7 až 50 dnů.Ve vzácných casses,je pravděpodobné, že zpoždění, které závisí na počasí a vydal rychlost vaší zemi a logistické společnosti.Kdy zboží odesláno,budeme aktivně sledovat své zboží, doprava stát.

Zpětná vazba

Vaše spokojenost a pozitivní zpětná vazba je velmi důležitá. Opustit pozitivní zpětnou vazbu a 5 hvězdiček, pokud jste spokojeni s našimi produkty a služby. Nedávejte nám 1, 2, 3, 4 hvězdy, protože jsou rovná negativní zpětnou vazbu.Pokud máte problémy s našimi produkty nebo služby, prosím, neváhejte a kontaktujte nás před negativní zpětnou vazbu. Budeme se snažit v našich silách, aby nabídnout ty nejlepší možné problémy a zákaznický servis.

O nás

Oba jsme továrny v pevninské číně a jeden z největších online obchodů v číně. Naším cílem je být největší on-line továrny a ukládat do světa na 3 roky. Naším cílem je být vzrušující a inovativní, nabízíme našim zákazníkům největší a různé produkty, které chtějí.

Kontaktujte nás

Pokud máte nějaké otázky, kontaktujte nás prostřednictvím e-mailu, nebo marketingový manažer, a budeme se snažit v našich silách, aby rychle reagovat. Díky za všechny vaše podpora!

Štítky: 5d diamond obraz plný náměstí vrtačka tygr, 5d diamond obraz plný náměstí vrtačka sex, 5d diamond obraz plný náměstí vrtačka holubice, 5d diamond obraz plný náměstí vrtačka eule, 5d diamond obraz plný náměstí vrtačka fraktály, 5d diamond obraz plný náměstí vrtačka vlčí máky, 5d diamond obraz plný náměstí vrtačka osternei, 5d diamond obraz plný náměstí vrtačka kerzen, 5d diamond obraz plný náměstí vrtačka seahaws, 5d diamond obraz plný náměstí vrtačka chslk.

Parametry

Plátno Způsob Balení Srolované
Materiál Pryskyřice
Vzor Typu Zvíře
Vrtání Cross stitch stav nedokončené
místo původu Čína
Značka CRPSEN
Velikost Obrázku Podle možností
Částice křížkové procesu Náměstí pryskyřice částice koláž
Počet diamantů 130%
Přizpůsobte si to Osobně Ano
Styl Evropský a Americký Styl
Vnější Obal Sáček/Box
Formulář Trojrozměrný
Použití Domácí Výzdobu, Dárky pro přátele nebo milence
Počet Barev 1-30
Rám No
Vkládání Oblasti Plné
Kategorie Produktu Řemeslné / Vyšívání / Vyšívání
soupravy vnitřních detail plátno, dost kamínky, sada nástrojů
Diamantový Tvar Náměstí
Vhodné Rodina, Přátelé,Děti

Recenze

Napsat recenzi

Full Diamond Obraz 5D DIY Výšivky Náměstí Vrták Leopard Home Dekor Umění, Řemesla A Šití, Vyšívání Kříž Steh Crpsen

Full Diamond Obraz 5D DIY Výšivky Náměstí Vrták Leopard Home Dekor Umění, Řemesla A Šití, Vyšívání Kříž Steh Crpsen

Související produkty: