Ovčí kůže zip plné miflon okouzlen, černá vnitřní kožešina peří měkké ovčí kůže Mest zimní teplé muslimští muži ženy ponožky

Nový produkt

1 ks

Skladem

726.71 Kč

Přidat na seznam přání

Sdílet

Více informací

VYROBENÉ V TURECKU

%100 OVČÍ kůže

Můžete ji nosit jednoduše v zimě,

To je OVČÍ kůže a má kožíšek uvnitř. To udržuje vaše nohy v teple. To je pogumované, na jedné straně, a je vhodný pro široké a normální zápěstí.

Obecné Informace o Pletivo a Fiqh Směru

"Mest" je měkké kožené krátké manžetové boty, které se nosí uvnitř domů a boty se nosí venku. To může být pomazán na umývání. Na druhou stranu, slovo "enchanted"; nádherně extázi, opilí, "okouzlený"; ponořte se, říct nebo udělat něco, že se vám bude líbit, "být okouzlen"; To je také používá k znamenat, dostat se do ní, být opilý. "Kouzelný" jako termín fiqh; druh boty vyrobené z kůže, plsti, která se nosí na nohou, aby pokrytí nohy a je odolný vůči určité délce silnice, dostatečně silné, aby stát, aniž by stál, neabsorbuje vodu okamžitě.

Je přípustné pro všechny Muslimy, včetně žen a mužů, kteří cestují nebo pobývají na okouzlení. Většina Společníků a Společníci souhlasí s tímto názorem. Hz. Slavný hadís, který je vyprávěn společenství od Proroka sallahu a ze světa, řekl, "Mukîm pomazaný noci na okouzlen, a cestující tři dny a tři noci". Opět to byl společník, že ok bylo přípustné, a použili to. Ve skutečnosti, obávám se, že prokletí těch, kteří nevidí meshi na Imám Kerhî kouzla. Hasan al-Basri řekl: "Ashab-ı Kiram 27% na sedmdesát% Posel Alláhův řekl mi, co viděli, když se pomazal na kouzelném" 27%. (es-Serahsî, el-Mebsût, Káhira 1324-3I, I, 97-98; el-Kâsânî, Bedâyius-Sanâyi, Káhira 1327-28 / 1910, I, 7-8; Ibnü% 27l-Humâm, Fethu% 27l -Kadîr, Bulak 1319, I, 126-127; Viz hadísy. Wensinck, Muccem, Leiden 1943, II, 51-52; VI, 210-214).

Tyto podmínky musí být splněny, aby mohl být pomazán na kouzla;

1. Mests musí být nošeny po nohy jsou umyty pro umývání. Skutečnost, že to byl ukotven na nohou nebo obvaz vzhledem k omluvu je také mytí pravidlo. Tímto způsobem, to může také být pomazán na okouzluje nosí po podložce.

2. Očištění musela být poškozen tím, že nějaký jiný důvod, než dwarfness, hayız a nifas. Pokud mests stojí, jestli tam je trpaslík, seno a nifas, ok, je zlomená, a po gusul omytí je přijato, mests lze nosit znovu.

3. Mest by měla pokrýt podpatky.

4. Pokud peřeje jsou roztrhané, aby se vešly tři prsty jako nejmenší z jejich prstů, mesh není přípustné na okouzluje. Ať slzy jsou dole, nahoře nebo na okraji okouzlení nemění ustanovení. Slzy v různých kouzla nejsou shromažďovány, ale slzy v okouzlení jsou shromažďovány. Pletivo je přípustné, pokud dva prsty jsou potrhané a jeden prst je roztrhané v jednom. Pokud prst se nachází v přední části jedné z enchantors, prst na zadní a s prstem na okraj, síť není přípustné. Základna prasknutí, což je překážka, je ruptura, která ukazuje spodní části prasknutí, nebo ukazovat nohy při chůzi dohromady, když spolu stáli, je překážkou. Když roztrhané nelze otevřít a ukázat zlato, i když to je více než tři prsty nebo dlouhé, ok není překážkou. Pokud tvář mest s koženou podšívkou, je otevřít nebo díru,

5. Ok by měla být provedena na okouzlení. To není oky, v rámci enklávy.

6. Na fard množství ok na kouzla je nejmenší prsty a tři prsty místo na obepínat, že se shoduje s před každou nohu. Takže ok, od prstů na nohou je vhodné sunny. Nicméně, to je také dostačující, aby nalít vodu přes mest, mokré mest s něčím jako houba, hadřík, a začít znovu mest, příčně nebo od mace je, že. Nicméně, takové úhlení neodpovídají obřízka.

7. Hvězdáři by měl být odolný a dostatečně robustní, aby chodit dvanáct tisíc stop v řadě.

8. Je nezbytné, aby alespoň tři prsty jsou přítomny na přední části nohy.

9. Ten okouzlí by měl být schopen postavit se na vlastní nohy, aniž by byl vázán.

10. Mestler by neměl dát vodu pod vodou.

11. Kouzla by měla být transparentní, aby se ukázat nohy v nich (es-Serahsî, věku, jsem, 99-101; al-Kâsânî,

věku, I, 9-12; Ibnu 27l-Lidské, tamtéž, I, 128-134; Tahtâvî, Hâşiye Alâ Merâkıl-Felâh, Istanbul 1985, str. 103-105; al-Fatawa 27% -Indie, Bulak 1315, já, 32-34).

Ok, čas je jeden den a noc pro rezidenty a tři dny a tři noci pro cestující. Není tam žádný konečný požadavek ve Meste. Je vhodný pro obřízku, aby se pletivo ruce mokré na kouzelném rukou umístěním pravou ruku prsty na pravé okouzlení, levé prsty na levé okouzlení a tahání prsty mezi špičky prstů ke kotníku. Ok čas začíná od okamžiku, kdy omytí je rozbité. Například, pokud kouzlo je nošena v souladu s podmínkami poledne modlitba a omytí je přerušeno poté, co odpoledne, odpoledne začne od pozdního odpoledne. Každý, kdo se obává, že jeho noha bude zmrazit před chladem i nadále ok, i když ok, čas vypršel. To je dost, aby odstranit okouzlí a umýt jen nohy člověka, jehož potrat vypršela při umývání, a není podmínkou pro očištění znovu. Během pobytu, osoby, která cestuje před dokončením mesh období se vztahuje k délce trvání cesty. Osoba plavba končí jeden večer a jednu noc, a pokud tam je rezidentem, ok vyprší. Po ok, končí, člověk, který jde na cestu odstraňuje jeho kouzla a re-nosí jeho očištění tím, že omytí (es-Serahsî, věku, jsem, 98-99,103-104; al-Kâsânî, věku, I, 8-9; Ibnü% 27l-Lidské, věk, 130-131; al-Fetâvâ% 27l-Hindiyye, I, 33-34, 36; Molla Hüsrev, Dürerü 27l-Hukkâm, Istanbul, 1979, I, 35; Tahtâvî, tamtéž, str. 105).

Štítky: muž ponožky, pán ponožky černá, islám, nerušit ponožky, muslimské šaty pulover, jubba muži, ponožka kůže, zdarma školačka, abaya zip, černá obuv muži.

Parametry

Ponožky Typ Ležérní
vysoká Posádky
Typ Položky ponožky
Pohlaví MUŽI
Tloušťka STANDARDNÍ

Recenze

Napsat recenzi

Ovčí kůže zip plné miflon okouzlen, černá vnitřní kožešina peří měkké ovčí kůže Mest zimní teplé muslimští muži ženy ponožky

Ovčí kůže zip plné miflon okouzlen, černá vnitřní kožešina peří měkké ovčí kůže Mest zimní teplé muslimští muži ženy ponožky

Související produkty: